vine vine

МІСЯЦЬ
ІТАЛІЇ

З 1 по 30 липня
в усіх наших магазинах пройде місяць, присвячений Італії.
Свого роду літні канікули, які ти можеш собі дозволити. Буде багато знижок на італійське вино, спеціальне меню на барі, але найголовніше — це дегустації з італійськими виноробами, які погодились приїхати в Україну та розповісти тобі, як робиться вино в Старому світі.
Спочатку розкажемо трохи про них:
Винороби місяця
 • Giorgio Pelissero
  1. Giorgio
  Pelissero
  власник сімейної виноробні, яка вже 2 покоління вирощує виноградну лозу в самому серці Барбареско. Джорджіо досвідчений енолог, який активно займається підвищенням якості вина та розширенням володінь компанії, справу якої він продовжує після батька.
 • Stefano Padredi
  2. Stefano
  Padredi
  представник Sant'Orsola, найбільшої компанії з виробництва вина в Італії та однієї з найбільших у світі. Вина, які представлені у нас в магазині — це маленькі виноробні з дуже якісним підходом і демократичним прайсом. Майже все виробляється на своїх виноградниках. Стефано розкаже тобі про це в подробицях.
 • Guido Vanucchi
  3. Guido
  Vanucchi
  представник компанії Antinori. Виноробні, імʼя якої повʼязують з розвитком і підняттям вин Італії. Найзнаменитіші саме з цієї виноробні і не чув про них тільки той, хто не цікавиться вином взагалі. Найкрутіша винна династія в Італії, якщо коротко.
 • Elmira Bortolomiol
  4. Elvira
  Bortolomiol
  власниця сімейної виноробні, що очолює консорціум Просекко вже 3 покоління. Одні з найвпливовіших виноробів регіону. Виробляють одне з найпрестижніших Просекко, зможеш у цьому переконатися особисто.
 • Sonya Zanolla & Chiara Segato
  5. Sonya Zanolla
  & Chiara Segato
  представники компанії Merotto. Винороба з простої сім’ї, що став одним з найкращих у своїй справі. Знає як з кожного окремого клаптика виноградників витягнути найкращі властивості в вино. До 1974 робив Просекко класичним методом, але зі зміною правил в регіоні робить методом Шарма. І тоді, і зараз — дуже успішно.
manufacturers_decor
Події
місяця
Окрім дегустацій з виноробами ми підготували для тебе ряд подій, на які також бажано приперти свою дупу:
Бранчі
Дегустації з нашими сомельє, але також про Італію
Коктейльні вечірки
Відкриті дегустації в залі
і ще щось, що придумаємо на ходу
Слідкуй за оновленнями в наших соціальних мережах та в розділі дегустацій на сайті
Пропозиції  місяця
А тепер про вишеньку на торті!
1. Повністю італійський пляшкомір з цінами як для своїх та додаткова знижка за бали на виробників, що приїжджають до нас в гості. Як це працює: списуєш -10/15/20 балів та отримуєш -10/15/20% відповідно
2. На виробників, що до нас завітають — х3 балів у твій додаток цілий місяць.
3. Спеціальне меню на барі, тому що ми привезли купу італійських продуктів, поєднали їх з українськими і вийшло щось неймовірне. Доступне тільки в липні.
4. Окремо дві винні карти: найкраще з Італії на наш погляд та головні мастодонти Старого світу на розливі — вина, які тобі могли тільки снитися. Спойлер: це Antinori, Ornellaia, Gianfranco Fino, Stella di Campalto, Gravner, Cantina Terlano та Planeta
bottles
vine
Пташка в гнізді X